7/24 Hizmet

7/24 Hizmet

Kanalizasyon Tıkanıklığında Böcek istilası

Kanalizasyon Tıkanıklığında Böcek istilası

Kanalizasyon Tıkanıklığında Böcek istilası

Kanalizasyon Tıkanıklığında Böcek istilası, Bir böcek istilası da kırık bir lağım hattının belirtisi olabilir. Hamamböcekleri, palmetto böcekleri ve lağım böcekleri gibi böcekler sıhhi kanalizasyon çatlaklarından geçerken evinize sıçanlardan çok daha kolay zaman verir. Bir referans çalışmasına göre, küçük Alman hamamböceği boruları bir kuruş kadar ince bir çatlağa sığdırabilirken, büyük Amerikan hamamböceği çeyrekten daha kalın olmayan bir alana sıkışır!

Hamamböceklerinin insan sağlığı için birçok olumsuz sonucu vardır, çünkü hamamböceği dışkılarında, tükürükte ve vücut kısımlarında bulunan bazı proteinler (alerjenler adı verilen) alerjik reaksiyonlara neden olabilir veya özellikle çocuklarda astım semptomlarını tetikleyebilir.

Böceklerden kurtulmak için düzenli olarak bir haşere kontrol şirketini aramak, sorunu geçici olarak ele alır, ancak, tehlikeye atılmış bir kanalizasyon hattınız varsa, böcekler asla evinize gelmeyi bırakmaz. Kanalizasyon hattınızdaki bir çatlaktan kaynaklanabilecek giriş noktalarını ele almanız gerekecektir.

: ,