Kanal Açma Ankara İnş Kanalizasyon Alt Yapı Taahhüt Tic Ltd. Şti olarak firmamız 1994 yılında MEMO TEKNİK TEMİZLİK TİC..." />Kanal Açma Ankara İnş Kanalizasyon Alt Yapı Taahhüt Tic Ltd. Şti olarak firmamız 1994 yılında MEMO TEKNİK TEMİZLİK TİC..." />
7/24 Hizmet

7/24 Hizmet

Hakkımızda

Kanal Açma Ankara İnş Kanalizasyon Alt Yapı Taahhüt Tic Ltd. Şti olarak firmamız 1994 yılında MEMO TEKNİK TEMİZLİK TİC. adında kurulup kanalizasyon konusunda uzman olup 2005 yılsonu itibari ile Cansular İnş Kanalizasyon Alt Yapı Taahhüt Tic Ltd. Şti ile isim değişikliği ile misyonumuzu genişletmiş ve 18 yıllık iş tecrübesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Deneyimli kadromuz ile verdiğimiz hizmette gösterdiğimiz titizlik, ve kaliteden ödün vermeden büyük kararlılıkla sizlerin ihtiyaçlarına hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Cansular Kanalizasyon

+903124813232

7/24 Servis imkanı

Kanal Açma Ankara Firmamız sahip olduğu teknik donanım ve uzman kadrosu ile her şekil altyapı ile ve ebatta kanalizasyon, drenaj, bina iç ve dış pis su tesisatlarının bakımı, yenilenmesi, pis su tesisatı sökümü ve yeniden döşenmesi.

Ekonomik ve teknik koşullara uygun olarak değişen ortamlarda hareket kabiliyetini sürekli arttıran tasarımından gerçekleşmesine kadar her aşamasında ileri teknoloji ürünü modern makine ve ekipmanlarıyla doğru ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Borunun içerine gönderilen basınçlı su jeti lavabo borusunun temizliğini kusursuz olarak yapmaktadır. İşletmelerin bu tür bakımları zamanında yaptırmaması sonucu ani tıkanmalara neden olduğundan ticari kayıplara yol açar. Suyun yaşam alanlarında kullanılmadığı bir bölüm yoktur. Bu yüzden içeri gelen temiz su borularıyla birlikte tahliye amacıyla kullanılan su borularını da düşünmek gereklidir.